Вівторок, 17 Травня, 2022
ГоловнаНовиниПартнери Укрпошти доставлятимуть посилки з-за кордону безкоштовно

Партнери Укрпошти доставлятимуть посилки з-за кордону безкоштовно

Этот материал также доступен на русском языке
Компанія проводить переговори з логістичними операторами за кордоном з метою отримання особливих пільгових тарифів на перевезення вантажів в Україну.

У відповідь на звернення компанії підтримати українців вже 14 національних поштових операторів інших країн оголосили про безоплатну доставку відправлень до нашої країни.

Посилки доставлятимуться одержувачам в Україні із зазначенням на пакетах адреси, індексу та контактного номера телефону. Після проходження митного пункту пакети будуть перенаправлятися до відповідних відділень Укрпошти, де клієнт зможе оформити отримання.

Надсилати можна

  • одяг,
  • господарські товари,
  • продукти у заводській упаковці до 10 кг,
  • невелика кількість безрецептурних ліків.

Заборонено відправляти алкоголь та товари військового призначення.

Ініціатива покликана прискорити процес обробки посилок, які надсилаються родичами або окремими організаціями за кордоном в Україну. Поштові компанії знижують вартість тарифів на відправку таких посилок або здійснюють доставку повністю безкоштовно.

До програми співпраці вже приєдналися поштові оператори Австрії, Польщі, Чехії, Словаччини, Естонії, Ірландії, Словенії, Грузії та інших країн. Нагадаємо, раніше голова Укрпошти Ігор Смілянський розповів про те, які втрати зазнала компанія за місяць війни. Так, з 24 лютого до кінця березня пошта втратила понад 500 млн грн доходів. Падіння імпорту становило 85%, експорту 65%, а падіння обсягів за внутрішніми посилками становило близько 80%.

Нове на сайті