З типовими стереотипами ми й познайомимо вас.
Помилка 1. Довге застосування судинозвужувальних засобів. Такі препарати можна застосовувати трохи більше п’яти днів. При тривалому застосуванні імунна відповідь організму на інфекції знижується та судини перестають реагувати. Довге використання крапель може призвести до втрати нюху.
Помилка 2 . Чи не лікувати нежить взагалі. Противники «лікарської хімії» вважають, що організм повинен сам справлятися із хворобами. Але відмова від нежиті – це помилка. У такому разі можуть легко виникати ускладнення: синусит, гайморит та інші хвороби пазух носа, які можуть поширюватися на всі ЛОР-органи, що розташовані близько один до одного.
Помилка 3. Гріти носа під час нежиті. Зігрівання пазух носа підвищує температуру у цій галузі, що може лише посилити запалення та прискорити розмноження патогенних організмів.
Помилка 4 . Використовувати тканинні носові хустки. За словами лікарів, при гострому нежиті такі хустки перетворюються на справжній розсадник інфекцій.
Читайте також:
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…