Таким чином українці входять до топ-10 найнещасливіших націй світу. Про це повідомляється з посиланням на дані міжнародного опитування Gallup International, яке в Україні проводили фонд “Демократичні ініціативи” та КМІС.
За даними опитування, 57% населення світу задоволені життям, лише 13% нею не задоволені та ще 28% не відчувають ні задоволення, ні невдоволення.
Найщасливішими почуваються жителі Колумбії (+79%), Казахстану (+76%), Албанії (+74%), Еквадору (+73%) та Малайзії (+73%).
Як і в попередніх опитуваннях Gallup, населення Латинської Америки, Африки та Східної Азії почувається найщасливішим з усіх країн світу, тоді як жителі Європи, Близького Сходу та Росії почуваються нещаснішими.
У 2021 році до списку лідерів нещасних країн світу увійшли Гана (+2%), Афганістан (+9%), Гонконг (+11%), Ірак (+17%) та Росія (+18%).
Міжнародне опитування асоціацією Gallup проводилося з жовтня до грудня 2021 року. Вибіркова сукупність складає 41560 респондентів з 44 країн світу.
В Україні дослідження проведено фондом “Демократичні ініціативи” спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 2 по 11 грудня 2021 року серед 2003 респондентів по всій Україні, за винятком Криму та територій на Сході країни.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.