Захист надається іноземцям та особам без громадянства, які цього потребують. Про це повідомила голова Державної міграційної служби Наталія Науменко.
За словами, з 2021 року до міграційних органів із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, звернулося 546 громадян Афганістану, 104 громадяни Білорусі, 78 громадян Російської Федерації, 38 громадян Сирії.
Протягом року відповідно до рішень ГМС біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, визнано 106 громадян Афганістану, 24 громадян Білорусі, 68 громадян Росії, 58 громадян Сирії, повідомила Науменко.
“Тобто ми надаємо захист іноземцям та особам без громадянства, які цього потребують”, – додала глава Державної міграційної служби.
Нагадаємо, за даними Держстату, за січень-жовтень 2021 року міграційний приріст в Україні склав 15 473 особи (у 2020 році – 6 852).
Читайте также:
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.