Середа, 19 Січня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяЯк правильно прогріти двигун автомобіля взимку: поради водіям

Як правильно прогріти двигун автомобіля взимку: поради водіям

Этот материал также доступен на русском языке
Кожного холодного сезону це питання знову виникає у більшості водіїв.

Фахівці розповіли автовласникам про оптимальний «ступінь прогріву» двигуна.

  • По-перше, якщо запустити і відразу після запуску розпочати поїздку, серйозних проблем із двигуном не виникне. Мінімальні теплові проміжки забезпечують нормальну роботу холодного агрегату. Єдина проблема – це товщина олійної плівки, яка буде на поверхнях тертя.
  • Як правило, на холодному двигуні цієї «плівки» не вистачає, тому згодом пристрій, який так працює, зношується швидше. Ось чому рекомендується дати двигуну трохи попрацювати на неодруженому ходу, а потім почати поїздку.

Але як визначити оптимальну температуру антифризу, олії та самого двигуна?

  • Найкраще орієнтуватися на обороти двигуна, тому що всі сучасні автомобілі оснащені режимом підігріву, що допомагає антифризу швидше досягти робочих температур. Електронний блок управління спочатку трохи збільшує швидкість, а потім знижує її, коли рідина, що охолоджує, вже нагріта.
  • Для більшості моделей фахівці рекомендують орієнтуватися на тахометр, а коли обороти двигуна впадуть нижче 1000, майте на увазі, що нагрівання охолоджуючої рідини вже становить близько +30 градусів, а це означає, що масло вже почало нагріватися і достатня густота масла плівки на частинах двигуна, що труться. . Тоді ви можете почати свою поїздку, не турбуючись про двигун.

Читайте  також:

 

Нове на сайті