Про це повідомляє науковий журнал medrxiv.org.
У дослідженні враховувалися зібрані МОЗ ПАР дані в період з 4 березня 2020 року по 27 листопада 2021 року.
Згідно з дослідженням, станом на 27 листопада у ПАР з 2,8 млн хворих на коронавірус 35 тис. 670 заразилися повторно. Виходячи з цього, автори дослідження зробили висновок, що при омікрон-штамі знижується небезпека первинного зараження і збільшується ризик повторного захворювання.
“Наявні дані показують, що омікрон-штам значною мірою здатний обходити імунітет від коронавірусу, отриманий перехворілими. Залишається невідомим, чи може «омікрон» обходити імунітет, отриманий від вакцини, і як зможе знижений імунітет захистити від тяжкої форми захворювання і смерті”, — йдеться в дослідженні.
Принципи терапії при новому штамі COVID-19 залишаються тими, що і при інших мутаціях вірусу, виявлених раніше. Найголовніше – не зволікати з початком лікування.
Препарат для ранньої противірусної терапії розробили українські та ізраїльські вчені.
Спеціальний розчин застосовується для лікування ранньої стадії і запобігає тяжкому вірусному захворюванню. До складу входить хлорнувата кислота з гіпохлорит іону, натрій хлорид і вода.
Через дихальні шляхи за допомогою інгаляції він на 99 відсотків зменшує вірусне або патогенне навантаження на організм людини і стабілізує роботу імунної системи, заявляють розробники.
Читайте також:
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…