Фото: Getty Images
Про це повідомляє науковий журнал medrxiv.org.
У дослідженні враховувалися зібрані МОЗ ПАР дані в період з 4 березня 2020 року по 27 листопада 2021 року.
Згідно з дослідженням, станом на 27 листопада у ПАР з 2,8 млн хворих на коронавірус 35 тис. 670 заразилися повторно. Виходячи з цього, автори дослідження зробили висновок, що при омікрон-штамі знижується небезпека первинного зараження і збільшується ризик повторного захворювання.
“Наявні дані показують, що омікрон-штам значною мірою здатний обходити імунітет від коронавірусу, отриманий перехворілими. Залишається невідомим, чи може «омікрон» обходити імунітет, отриманий від вакцини, і як зможе знижений імунітет захистити від тяжкої форми захворювання і смерті”, — йдеться в дослідженні.
Принципи терапії при новому штамі COVID-19 залишаються тими, що і при інших мутаціях вірусу, виявлених раніше. Найголовніше – не зволікати з початком лікування.
Препарат для ранньої противірусної терапії розробили українські та ізраїльські вчені.
Спеціальний розчин застосовується для лікування ранньої стадії і запобігає тяжкому вірусному захворюванню. До складу входить хлорнувата кислота з гіпохлорит іону, натрій хлорид і вода.
Через дихальні шляхи за допомогою інгаляції він на 99 відсотків зменшує вірусне або патогенне навантаження на організм людини і стабілізує роботу імунної системи, заявляють розробники.
Читайте також:
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…