Можливо, причиною для таких заяв учасників ринку і виробників стало порівняння з цінами 2020 року, коли ціни були аномально високими через різке зниження обсягів виробництва. Проте, якщо порівняти оптові ціни на якісну лохину з цінами 2019 року, то стає очевидним, що 2019 року ситуація для виробників була гіршою.
Як уточнюється, 2019 року з другої половини липня по другу половину серпня оптові ціни на лохину вищого сорту в Україні були стабільно на 30-50 грн./кг нижчі, ніж 2021 року. У відповідний період середня ціна на лохину у 2021 році склала 122 грн./кг ($ 4,6 за кг), а в 2019 році -107 грн./кг ($ 4,3 за кг). Таким чином, продавали лохину в 2021 році в середньому на 14% дорожче в гривні і на 7% дорожче в доларах США.
Чому ж ціни на якісну лохину в Україні не обвалилися нижче 2019 року? Частково це обумовлено кращою забезпеченістю українських фермерів сховищами, що дозволило в періоди обвалу ціни розміщувати партії лохини на тимчасове зберігання. Та ж причина дозволяла накопичувати і укрупнювати партії, створювала певні вигоди при експорті ягоди. Ще одна причина – це початок переробки лохини. Вперше в Україні лохина відправлялася на заморожування. Звичайно, для цього використовували найдешевші категорії ягоди.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про корисні властивості кабачка.
Джерело: Аgravery.com
Сучасні туалетні системи із пластику стають незамінним рішенням для заміських будинків та дачних ділянок, де…
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.