П’ятниця, 30 Липня, 2021
ГоловнаДачаЧотири продукти, які погіршують роботу мозку

Чотири продукти, які погіршують роботу мозку

Всі ми знаємо, що неправильне харчування завдає шкоди всьому організму, зокрема і мозкові, погіршуючи когнітивні здібності людини і підвищуючи ризик серйозних захворювань. Експерти назвали чотири продукти, які потрібно виключити з раціону.

Омлет з яєчних жовтків. Ця страва вважається шкідливою для мозку, але геть виключати споживання жовтків не варто. Адже вони містять холін – органічну речовину, потрібну для роботи нервової системи та хорошої пам’яті.

Тунець. Цей сорт жирної риби містить ненасичені омега-3 кислоти та інші вітаміни, але він накопичує в собі ртуть, а її надлишок дуже шкодить організму, зокрема погіршує пам’ять та інші когнітивні функції людини. Навіть омега-3 кислоти не можуть нейтралізувати цей ефект. Краще віддати перевагу сардині або лососеві.

Сухарики та чіпси. Ці продукти провокують проблеми з пам’яттю і увагою. Вся справа в жирах, які входять до їх складу і заважають мозку нормально функціонувати.

Попкорн з мікрохвильовки. Напівфабрикат для попкорну, як правило, перенасичений трансжирами, які серйозно пошкоджують стінки судин. Це негативно позначається на роботі серцево-судинної системи та мозку.

Раніше ми розповідали, кому не можна їсти кукурудзу.

Джерело: Сomments.ua

Нове на сайті