Найчастіше користувачі просто вимикають телевізор за допомогою пульта, не виймаючи шнур із розетки. Але багато сучасних систем працюють у режимі “стендбай”, в якому можуть споживати 0,5-10 Вт, щоб відгукуватися на ДУ-пульт.
Навіть у вимкненому стані комп’ютери та ноутбуки є споживачами енергії через адаптери живлення, зарядні пристрої та периферійні пристрої, наприклад монітори, принтери та сканери.
Ці гаджети працюють у постійному режимі, щоб забезпечити безперервний доступ до WiFi. Зрозуміло, на це йде електроенергія, навіть якщо ви не виходите в інтернет.
Будь-яким приладам, які забезпечені цифровими дисплеями або таймерами, також необхідна електроенергія для підтримки цих опцій.
Зарядні пристрої для мобільних телефонів та інших гаджетів можуть споживати трохи електроенергії, навіть якщо вони нічого не заряджають.
Найефективніший спосіб припинити фантомне споживання – вимкнення пристроїв від електромережі, коли вони вам не потрібні. Використання розеток із вбудованими вимикачами або таймерами дає змогу легко регулювати подачу електроживлення на такі гаджети.
Вас також можуть зацікавити новини:
Пенсіонер VS Пенсійний фонд: на чий бік став Верховний суд у справі про реформу 2017 року (відео)
Не розраховуйте на пенсію: яку базову допомогу запровадить уряд (відео)
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…