Найчастіше користувачі просто вимикають телевізор за допомогою пульта, не виймаючи шнур із розетки. Але багато сучасних систем працюють у режимі “стендбай”, в якому можуть споживати 0,5-10 Вт, щоб відгукуватися на ДУ-пульт.
Навіть у вимкненому стані комп’ютери та ноутбуки є споживачами енергії через адаптери живлення, зарядні пристрої та периферійні пристрої, наприклад монітори, принтери та сканери.
Ці гаджети працюють у постійному режимі, щоб забезпечити безперервний доступ до WiFi. Зрозуміло, на це йде електроенергія, навіть якщо ви не виходите в інтернет.
Будь-яким приладам, які забезпечені цифровими дисплеями або таймерами, також необхідна електроенергія для підтримки цих опцій.
Зарядні пристрої для мобільних телефонів та інших гаджетів можуть споживати трохи електроенергії, навіть якщо вони нічого не заряджають.
Найефективніший спосіб припинити фантомне споживання – вимкнення пристроїв від електромережі, коли вони вам не потрібні. Використання розеток із вбудованими вимикачами або таймерами дає змогу легко регулювати подачу електроживлення на такі гаджети.
Вас також можуть зацікавити новини:
Пенсіонер VS Пенсійний фонд: на чий бік став Верховний суд у справі про реформу 2017 року (відео)
Не розраховуйте на пенсію: яку базову допомогу запровадить уряд (відео)
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…