Гусениці можуть активізуватися в саду та на городі у будь-який період, але особливо небезпечні вони у період росту рослин. Тому дуже важливо вчасно вжити заходів, щоб не втратити врожай. Розповідаємо про найефективніші методи.
Раніше ми розповідали, як боротися з морквяною мухою.
За допомогою ножа подрібніть 150 — 220 г часнику, залийте його літром теплою водою і залиште настоятися на добу. Процідіть настій через марлю чи сито, щоб у розчині не було часникових частинок. Концентрат розведіть у воді у відсотковому співвідношенні 1:10. Розчином обприскуйте рослини, особливо нижню сторону листя, де зазвичай і збирається гусениця.
Візьміть брусок господарського мила та натріть його на дрібній тертці. Розчиніть мило у теплій воді, ретельно перемішуючи. Мильним розчином обприскуйте рослини, особливо приділяючи увагу місцям скупчення гусениць.
У каструлю покладіть 500 г полину і залийте її 2 літрами води. Поставте ємність на вогонь, доведіть воду до кипіння та дайте поваритись протягом 20 – 30 хвилин. Після того, як розчин охолоне, процідіть його та розбавте водою у співвідношенні 1:5. Обприскайте розчином рослини, насамперед місця скупчення гусениць.
Вас також можуть зацікавити новини:
Мінімальну зарплату та прожитковий мінімум хочуть «заморозити»: що буде з пенсіями та соцвиплатами
Пенсійний фонд зменшує пенсії без відома пенсіонерів: чому розмір пенсії «скаче» (відео)
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…