Гусениці можуть активізуватися в саду та на городі у будь-який період, але особливо небезпечні вони у період росту рослин. Тому дуже важливо вчасно вжити заходів, щоб не втратити врожай. Розповідаємо про найефективніші методи.
Раніше ми розповідали, як боротися з морквяною мухою.
За допомогою ножа подрібніть 150 — 220 г часнику, залийте його літром теплою водою і залиште настоятися на добу. Процідіть настій через марлю чи сито, щоб у розчині не було часникових частинок. Концентрат розведіть у воді у відсотковому співвідношенні 1:10. Розчином обприскуйте рослини, особливо нижню сторону листя, де зазвичай і збирається гусениця.
Візьміть брусок господарського мила та натріть його на дрібній тертці. Розчиніть мило у теплій воді, ретельно перемішуючи. Мильним розчином обприскуйте рослини, особливо приділяючи увагу місцям скупчення гусениць.
У каструлю покладіть 500 г полину і залийте її 2 літрами води. Поставте ємність на вогонь, доведіть воду до кипіння та дайте поваритись протягом 20 – 30 хвилин. Після того, як розчин охолоне, процідіть його та розбавте водою у співвідношенні 1:5. Обприскайте розчином рослини, насамперед місця скупчення гусениць.
Вас також можуть зацікавити новини:
Мінімальну зарплату та прожитковий мінімум хочуть «заморозити»: що буде з пенсіями та соцвиплатами
Пенсійний фонд зменшує пенсії без відома пенсіонерів: чому розмір пенсії «скаче» (відео)
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.