Це захворювання може спричинити небезпечні наслідки, тому потрібно обов’язково звернутися до лікаря.
Міозити бувають кількох видів: інфекційні, гнійні, паразитарні, травматичні, токсичні. Різними можуть бути і причини міозиту:
Основні ознаки міозиту – м’язова слабкість та біль у тій частині тіла, де локалізується запалення. Якщо воно торкнулося м’язів шиї та плечового пояса, то з’являється біль у скронях, потилиці, між лопатками.
Запальний процес розвивається поступово: спочатку на місці ураження з’являється набряк, червоніє шкіра, згодом можливе нагноєння та підвищення температури.
При дерматоміозиті одночасно вражаються мускулатура, сполучна тканина та шкірні покриви. Якщо захворювання не лікувати, стан людини постійно погіршуватиметься — їй буде важко дихати, ковтати, пересуватися. Ускладнення торкнуться також кишківника, серця, ендокринної системи.
Для профілактики міозиту слід уникати протягів, переохолодження, підіймання важкого та будь-яких фізичних навантажень. Крім того, важливо правильно харчуватися, регулярно займатися посильними видами спорту, у крайньому випадку, робити гімнастику вранці і відмовитися від шкідливих звичок.
Раніше ми розповідали:
Завтра в Україні підскочить спека. При цьому очікуються грози, а при грозах можливі сильні зливи,…
Чи варто очікувати на геомагнітні хвилювання цього дня?
Протягом року мешканка Харківщини отримувала пенсію свого померлого чоловіка, не повідомивши про його смерть. Суд…
Черги в ЦНАП - у минулому. Тепер ви можете записатися на потрібну послугу заздалегідь через…
У літню спеку особливо вразливими є літні люди. З віком організм гірше переносить високі температури,…
Кисіль може бути не тільки смачним, а й корисним — особливо влітку, коли удосталь свіжі…