Ці приманки залишаються одним з найуніверсальніших оснасток для лову хижої риби. Джиг головка падає на дно з характерними коливаннями і цим привертає увагу риби. А якщо її поєднувати з силіконовими приманками, то ефективність лову лише зросте.
Головна особливість джигових головок – це можливість змінювати вагу залежно від глибини, сили течії та активності риби. Найкращий результат такі приманки показують восени на глибоких ділянках водойм, а навесні – на мілководді. Вони також будуть корисні при пасивному клюванні на сильній течії або в місцях з кам’янистим дном.
Силіконові віброхвости і твістери — ще один класичний вибір для лову спінінга. Вони імітують рухи малька і цим залучають активного хижака. Особливо активно реагують на яскраві та контрастні приманки щука та судак.
Їх можна використовувати самостійно або комбінувати із джиг-головками. Вони підходять для лову на мілководді, в місцях із затопленими корчами та серед водної рослинності. Взимку такі приманки дуже ефективні при лові з льоду.
Блешні, що коливаються, показують хороші результати на глибині за рахунок імітації пораненої риби, а вертушки — на мілководді завдяки вібрації і відблиску пелюстки.
Вертушки добре працюють на окуня та форель, а колиски — на щуку та судака. Ці приманки найкраще використовувати у чистій воді з хорошою видимістю, особливо влітку та ранньої осені.
Воблери вважаються одними з найбільш універсальних приманок для спінінга і чудово приваблюють щуку, форель, судака та жереха. Вони підходять для лову на різних рівнях води та ефективно працюють як на стоячих водоймах, так і на річках з течією.
Влітку за допомогою воблерів найкраще ловити у верхніх шарах води, де полює активний хижак. Восени та взимку – на глибоководді, в зоні стоянки риби.
Важливо враховувати форму, плавучість та заглиблення воблера т.к. вони орієнтовані різну рибу. Наприклад, мінноу підходять для активної риби, а кренки для більш пасивної.
Це приманки, які залучають рибу за рахунок звуку. Вбудовані кульки генерують шум, що дозволяє швидко знайти активну рибу на великих акваторіях.
Ці приманки відмінно підходять для лову щуки, окуня та судака. Вони універсальні і застосовні будь-якої пори року: взимку – для лову з льоду, влітку і восени – для облову глибоких місць.
*на правах реклами
Яку рибу обов'язково потрібно їсти взимку. Це не риба, а справжнє джерело вітамінів: вона обов'язково…
12 грудня в Україні відзначають День сухопутних військ України, Міжнародний день нейтралітету, День пуансеттії та…
Замішувати тісто на пиріжки можна не тільки на молоці, воді, кефірі, але і ще на…
Так, одне з ключових завдань при переїзді — це правильна організація перевезення речей. Від того,…
Зимовий одяг потребує постійного догляду. І якщо немає можливості здавати куртку чи пальто у хімчистку,…
За семирічним астрологічним циклом, на зміну року Сонця приходить рік Венери. Що передрікають зірки і…