Запитання читачки:
– Я народилася 1932 року. Чому мені не виплачують 66 гривень як дитині війни?
Дитина війни – це особа, яка є громадянином України і якій на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років*.
Дітям війни до пенсії сплачується надбавка, розмір якої встановлюється Кабміном.
На сьогоднішній день розмір такої надбавки становить 66,43 гривні та призначається вона автоматично. Не дивно, що таку «солідну» доплату ви не відчули.
Але якщо сумніваєтеся, призначена вона вам чи ні, то у місцевому Пенсійному фонді можуть дати витяг про розмір пенсії та наявні надбавки.
*Закон «Про соціальний захист дітей війни»
У понеділок, 12 січня, в Україні збережеться по-справжньому зимова погода з сильними морозами та локальними…
У понеділок, 12 січня 2026 року, Земля може опинитися під впливом слабкої або помірної магнітної…
Пончики з маком і вишнею — вдале рішення, коли хочеться домашньої випічки без складних інгредієнтів.…
Взимку садові дерева стикаються з серйозною небезпекою — тріщинами на корі, що виникають під час…
Новий тиждень з 12 по 18 січня принесе багатьом знакам Зодіаку важливі підказки та відчуття…
Через масові відключення електроенергії в Україні почастішали випадки зупинки ліфтів із людьми всередині. У таких…