Поради нашої скарбнички допоможуть упоратися з деякими проблемами здоров’я.
При запаленні печінки та жовчного міхура
- При запаленні печінки та жовчного міхура допоможе жовчогінний чай. Візьміть квітки безсмертника – 3 частини, траву деревію – 2 частини, траву полину – 2 частини, плоди фенхелю – 2 частини, листя м’яти – 2 частини. 2 чайні ложки суміші настоювати у 2 склянках холодної води 8-12 годин, процідити.
Пити по 1/2 склянки 4 рази на день за 15-20 хвилин до їди.
З книги «Домашній лікарський порадник»
- При холециститі (запаленні жовчного міхура), а також для зняття набряків, викликаних серцевою недостатністю, заварити 1 склянкою окропу 2 чайні ложки подрібненого весняного листя берези і настояти 1 годину.
Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день.
З книги «Божа аптека»
Чи допоможе сіль від грибка ніг?
На початковій стадії захворювання з грибком допоможе впоратися розчин морської солі.
Вранці та ввечері рекомендується робити ванни з розрахунку 1 чайна ложка солі на 1 склянку води. Опустити у розчин ноги на 30 хвилин. Після цього сполоснути їх содовим розчином, який готується так само, як і сольовий. Потім ноги потрібно витерти насухо. Ванночки робити 10 днів.
Чи можна капати у вухо перекис водню?
Питання читачки:
– У мене така проблема. При обробці вуха перекисом водню 3% (2-3 краплі), за порадою колег, вухо перестало чути. Це тимчасово чи все набагато серйозніше? Що робити?
Відповідає лор-лікар Чернушевич І.І.:
– Вухо не слід чистити ані паличками, ані перекисом водню – лише під душем пальцем з шампунем (милом). Перекис розм’якшив сірку в слуховому проході, що призвело до утворення сірчаної пробки.
Вам потрібно сходити до лор-лікаря і видалити сірку зі слухового проходу.
Коли вживати настоянку звіробою?
Спиртова настоянка звіробою позбавить дратівливості і підвищить імунітет.
Для її приготування потрібно 10 столових ложок подрібненого звіробою залити 0,5 л спирту або горілки. Настоювати 2 тижні у темному місці. Готовий засіб процідити. Зберігати у пляшці темного кольору.
Як заспокійливий засіб 5 мл настоянки розводять у 100 мл молока. Вживають за потребою.
З книги «Домашній лікарський порадник»