Сільське господарство розвивається тривалий час. Збільшуються площі полів, збільшується врожайність. Раніше інструменти були примітивні, і рухалися вони за допомогою коней і бугаїв. Потім винайшли паровий двигун, який згодом почали встановлювати на трактори. Це були великі агрегати, які мали погану маневреність та невелику швидкість. Але свої завдання вони виконували якісно.
Згодом винайшли двигун внутрішнього згоряння: спочатку бензиновий, потім дизельний. Тоді з’явилися трактори сучасного типу. Але не скрізь є сенс використовувати класичний агрегат. У деяких випадках його маневреність недостатня, а рентабельність під питанням. Тоді добрим варіантом буде купити бензиновий мотоблок. Це техніка маленька та маневрена, гарний варіант для невеликих земельних ділянок.
Агрегати такого типу добре підходять для обробки невеликих земельних угідь. Бензиновий двигун легший за дизельний за масою. Октанове число палива, яке потрібне техніці, – 92 або 95. Машина є трактором на одновісному шасі. Кабіни для оператора немає, натомість – дві ручки з усіма органами управління.
У бензинового двигуна при меншій тязі досягається вищий крутний момент. Оберти високі під час роботи, системи запалення – електронні. Для приготування паливоповітряної суміші використовується карбюратор. Легка маса – це не тільки перевага, але й нестача мотоблока: агрегат не може працювати з важкими ґрунтами. Під час обробки невеликих територій (до одного гектара) добре підійде техніка з повітряним охолодженням. Якщо необхідно обробити землю великих розмірів, то найадекватніший варіант – мотоблок із водяним охолодженням.
Мотоблоки з бензиновими моторами мають такі переваги:
Мотоблок на бензині – це добрий агрегат для приватних господарств.
*на правах реклами
Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…
В Україні досить дивно вирахували норми прожиткового мінімуму для громадян. Так, жінці належить дві сукні…
Частина пенсіонерів можуть отримати спеціальні надбавки до пенсійних виплат від держави. Що саме передбачає пенсійне…
Вирішили заламінувати документ «про всяк випадок»? Можливо, дарма — це може стати причиною багатьох проблем.…
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…