Какао – 50 грамів, цукор – 200 грамів, масло вершкове – 50 грамів, сухе молоко – 150 грамів, вода – 50 мілілітрів.
У глибокому посуді змішати сухе молоко і какао. Додати м’яке (кімнатної температури) вершкове масло та інтенсивно перемішати. Воду залити в сотейник, додати цукор і довести до кипіння, постійно помішуючи. Гарячий сироп поступово влити в миску із сухою сумішшю з маслом. Дуже швидко перемішати, доки сироп не застиг. Консистенція маси має вийти як сметана. За бажанням можна додати дрібно нарубані горіхи. Перемішати і поставити в холодильник на 3-4 години. З шоколадної маси можна сформувати цукерки будь-якої форми або помістити у формочки для льоду. Потім їх обкатати в горіхах, кокосовій стружці або суміші з какао і цукрової пудри.
Цукор – 0,5 кілограма, яблука – 1 кілограм, волоські горіхи – 100 грамів, цукати – 100 грамів, сушена мелена апельсинова цедра – 1 чайна ложка, цукрова пудра – 50 грамів.
Волоські горіхи злегка обсмажити на сковороді і подрібнити у крихту. Також дрібно нарубати цукати. Яблука промити, очистити від шкірки, серцевини і натерти на дрібній тертці. Поставити суміш на повільний вогонь і варити до густого пюре, помішуючи, щоб не підгоріло. Знявши пюре з вогню, додати волоські горіхи і цукати, всипати терту апельсинову цедру. Мокрими руками сформувати кульки, залишити на деякий час їх на дошці, щоб обсохли. Потім обваляти кульки в цукровій пудрі і помістити у холодильник на 1 годину.
Сир – 300 грамів, кокосова стружка – 100 грамів, печиво – 150 грамів, ванільний цукор, шоколад і какао – за смаком.
Сир протерти через сито, можна пробити блендером або просто добре розім’яти виделкою. Змішати з цукром і ваніліном за смаком, додати в масу подрібнене печиво, кокосову стружку і перемішати до однорідного стану. З маси, що вийшла, сформувати цукерки. Обваляти в шоколаді або какао. Викласти цукерки на блюдо, охолодити в холодильнику приблизно на одну годину.
Ягідний компот – 1 склянка, желатин – 30 грамів, цукор – 6 столових ложок, сік лимона – 2 столові ложки.
У глибоку тарілку висипати желатин. Залити його половиною компоту. Ретельно перемішати і залишити на 30 хвилин. У невелику каструльку влити решту компоту, додати цукор та лимонний сік. Перемішати, поставити на вогонь і довести до кипіння. Зняти з вогню і додати до компоту желатин. Перемішати до розчинення желатину. Отриману суміш залити в силіконові форми і помістити в холодильник до повного застигання мармеладу.
Цукор – 6 столових ложок, кунжут – 6 столових ложок, вершкове масло – 2 столові ложки.
Цукор насипати в сотейник і поставити на вогонь. Не помішуючи, почати прогрівати його на середньому вогні. Коли він почне розтоплюватися, каструлю потрібно нахиляти з боку на бік, щоб кристали розчинилися рівномірно. Зняти карамель з вогню і додати до неї м’яке вершкове масло. Слідом за олією всипати кунжут. Все добре перемішати, щоб кунжут повністю покрив карамель. На стіл покласти аркуш пергаменту і вилити на нього грильяжну масу. Накрити другим аркушем пергаменту і прокатати качалкою. Це потрібно робити швидко, доки кунжутний грильяж не почав застигати. Товщина пласта – не більше трьох-чотирьох міліметрів. Поки пласт ще м’який, потрібно ножем нанести насічки, за якими потім розрізатимемо цукерки. Відправити грильяж на кілька хвилин у холодильник. Потім дістати і розламати на порційні шматочки.
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…