Сидіти треба з прямою спиною, щоб сідниці знаходилися на задній частині жорсткого і прямого сидіння. Поперек має щільно прилягати до спинки стільця. Сидіння має бути плоским і коротшим за стегна, щоб край стільця не передавлював вени та артерії під колінами.
Коли ви сідаєте, шия має бути розслабленою, а хребет випрямлений, а вага тіла – лише на ноги. При цьому сідати і вставати необхідно плавно і м’яко, інакше ви створите підвищене навантаження на міжхребцеві диски. Не рекомендується допомагати собі руками, при вставанні мають працювати тільки ноги.
Не сидіть довгий час у занадто м’якому кріслі, оскільки м’язи спини розслабляються і все навантаження падає на міжхребцеві диски. Також не можна сидіти, поклавши ногу на ногу, оскільки може виникнути біль у нижній частині хребта.
Під час сну м’язи розслаблюються і не підтримують хребет, який набуває форми поверхні, на якій лежить. Якщо ліжко занадто м’яке, хребет може провисати, а надмірно тверда поверхня змушує хребет викривлятися у протилежний бік.
«Правильна» постіль має бути рівною, але не жорсткою, а подушка – невеликою і досить м’якою. До речі, якщо спати без подушки, зморшки на обличчі утворюються набагато повільніше.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…