Сидіти треба з прямою спиною, щоб сідниці знаходилися на задній частині жорсткого і прямого сидіння. Поперек має щільно прилягати до спинки стільця. Сидіння має бути плоским і коротшим за стегна, щоб край стільця не передавлював вени та артерії під колінами.
Коли ви сідаєте, шия має бути розслабленою, а хребет випрямлений, а вага тіла – лише на ноги. При цьому сідати і вставати необхідно плавно і м’яко, інакше ви створите підвищене навантаження на міжхребцеві диски. Не рекомендується допомагати собі руками, при вставанні мають працювати тільки ноги.
Не сидіть довгий час у занадто м’якому кріслі, оскільки м’язи спини розслабляються і все навантаження падає на міжхребцеві диски. Також не можна сидіти, поклавши ногу на ногу, оскільки може виникнути біль у нижній частині хребта.
Під час сну м’язи розслаблюються і не підтримують хребет, який набуває форми поверхні, на якій лежить. Якщо ліжко занадто м’яке, хребет може провисати, а надмірно тверда поверхня змушує хребет викривлятися у протилежний бік.
«Правильна» постіль має бути рівною, але не жорсткою, а подушка – невеликою і досить м’якою. До речі, якщо спати без подушки, зморшки на обличчі утворюються набагато повільніше.
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…
5 квітня — день, коли у світі згадують про кілька важливих міжнародних ініціатив. 5 квітня…
Пенсійні системи різних країн різняться. Природно, що й пенсійні виплати у них різні. Україна не…