Європейські країни завжди приваблювали тих, хто шукає для себе кращого життя. Іноземці намагаються відкрити для себе шлях до Німеччини, Нідерландів, Швеції, Бельгії та інших розвинених країн ЄС, проте найчастіше стикаються з відмовою в отриманні ВНП. Трохи більше шансів оселитися в Європі в іноземців, які обирають Угорщину як тимчасову батьківщину. Країна пропонує власникам ВНП безліч соціальних благ, які мають громадяни Угорщини. Сьогодні там діє кілька програм, які дозволяють іноземцеві приїхати до країни та залишитися там жити.
Приїхати та оселитися в Угорщині можна на різних підставах, серед найпоширеніших:
Спочатку іноземцям видають ВНП в Угорщині, а потім і постійну посвідку на проживання. Термін дії статусу, а також умови для отримання ВНП можуть відрізнятись: все залежить від причин переїзду до Угорщини.
Отримати посвідку на проживання в Угорщині можна на підставі офіційного працевлаштування. Якщо робота сезонна, то ВНП зазвичай видають терміном на 6 місяців із можливістю продовження статусу. В інших випадках дозвіл на проживання можна отримати відразу на 1-2 роки, залежно від того, на який період укладено трудовий договір. Для оформлення ВНП іноземцю необхідно надати трудову угоду, договір про наймання та підтвердження кваліфікації. У деяких випадках подати документи на отримання статусу замість претендента може і авторитетний роботодавець.
Переїхати до Угорщини можуть також підприємці, які мають намір відкрити свій бізнес у країні. Для підприємців існує кілька умов:
Також підприємцю потрібно мати квартиру в Угорщині. Житло може бути орендованим або власним, площею не менше ніж 18 квадратних метрів.
Іноземці можуть вступити до одного з угорських вузів або коледжів і на цій підставі отримати ВНП. Для цього необхідно виконати декілька умов:
Угорщина надає іноземцям право отримати постійний дозвіл на проживання на підставі інвестицій в економіку країни. Програма діє з 2013 року. Для цього необхідно інвестувати від €300 000 у державні цінні папери. Капіталовкладення на 100% зворотні – вже через 5 років іноземець отримує вкладені кошти назад. Процедура угоди повністю прозора і є безпечною для іммігранта. Банк заморожує суму інвестицій на час оформлення та перевірки всіх документів. Вартість оформлення ВНП — €60 000. Постійний вид на проживання отримує вся родина іноземця. Процедура оформлення документів досить швидка та проста, детальніше про етапи отримання ПМП за інвестиції можна дізнатися на сайті immigrantinvest.com.
Ще один спосіб отримання ПМП на підставі інвестицій полягає у пожертвуванні коштів у розмірі 150 000 євро. І тут гроші інвестору не повертаються.
Окрім інвестування коштів в економіку, дозвіл на постійне перебування в Угорщині можна отримати після безперервного проживання в країні протягом 3 років по ВНП. Постійний статус видають одразу на 5 років. Власник ПМП має більше прав, ніж власник ВНП. Наприклад, іноземець може безкоштовно користуватися медичними послугами та отримувати безкоштовну освіту. Через 5 років після отримання ПМП іноземець може подавати документи на угорське громадянство.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…