Абдомінопластика – досить серйозна операція, і до неї вдаються лише за наявності об’єктивних медичних показань і при неможливості виправити ситуацію консервативними методами. Основні показники до її проведення включають:
Часто це спостерігається після різкого та значного схуднення (від 15 кілограмів і більше), після вагітності. Причому здебільшого виправити діастаз чи розтяжки іншими методами (вправами, тренуваннями, дієтою) неможливо. Тоді альтернативи хірургічній пластиці живота просто немає.
Існує кілька підходів до проведення абдомінопластики, і в цьому матеріалі ми зупинимося на традиційному повній абдомінопластику. Саме його рекомендує міжнародна медична спільнота. У процесі операції хірург отримує доступ через невеликі розрізи (1-2 см) і висікає надлишки жирових тканин та шкіри, зміцнює м’язовий корсет та виконує підтяжку. За потреби переміщається пупок, видаляються грижі. Залежно від складності операція може тривати 2-4 години і зазвичай передбачає загальний наркоз. Інші варіанти хірургічного втручання – ендоскопічна, міні абдомінопластика допустимі лише при незначних проблемах і у простих випадках, коли немає потрібних у висіченні шкірно-жирових складок.
Також, пропонуємо ознайомитися з операцій з проведення мініабдомінопластики за посиланням https://chornomyz.com/ru/plastika-tela/miniabdominoplastika
Пластичного хірурга Олександра Чорномиза рекомендують знайомим та друзям. Серед ключових переваг, які відзначають його колишні пацієнти, виділимо:
Більше інформації про Олександра Чорномиз як пластичного хірурга та його підхід до лікування ви знайдете на його офіційному сайті. Також тут ви знайдете контактні номери телефонів, за якими зможете записатися на індивідуальну консультацію.
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…