На час воєнного стану і шість місяців після нього заборонено піднімати тарифи на газ, тепло і гарячу воду. Тепер великою є ймовірність, що ситуація незабаром зміниться.
За словами голови Спілки споживачів комунальних послуг Олега Попенка, уряд і «Нафтогаз» розглядають питання підвищення тарифів на газ з травня.
Один із варіантів – підняти його до 11-12 гривень за кубометр.
Наступним етапом є можливе підвищення до 16 гривень за кубометр.
Це може стати наслідком перегляду тарифів на електроенергію та послуги водоканалів.
Наразі «Нафтогаз» продає газ побутовим споживачам по 7,96 гривні за кубометр.
Якщо тариф збільшиться, то не лише для населення, а й для підприємств теплокомуненерго. А отже, вже наступного сезону зросте вартість тепла.
До завершення строку ідентифікації пенсіонерів лишається півтора місяця — хто не встигне до 31 грудня,…
В Україні триває поступовий перехід від паперових трудових книжок до електронного формату. Усі записи про…
Гарбуз – королева осіннього меню, з нього можна приготувати найрізноманітніші страви. Сьогодні пропонуємо не просто…
З 15 листопада розпочався прийом заявок на нову тисячу Зеленського, проте деякі громадяни зможуть оформити…
Мрієте про красиве весілля, що запам'ятовується? Країна з багатою історією та мальовничою природою, розташована на…
У понеділок Сонце активізується. Метеозалежним рекомендують бути обережними.