Перші партії вже надійшли до обласних центрів (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та Севастополя), а також до Краматорська, Покровська та Кривого Рогу. Під час другого етапу програма обміну запрацює у райцентрах, а до кінця лютого – у селах.
При цьому лампочки можна замовити, а потім гарантовано отримати. Можна прийти і просто так – без реєстрації, але ви маєте бути готові до того, що лампочок може не бути.
Отримати лампи можуть усі громадяни України віком від 18 років – за наявності паспорта та ідентифікаційного коду.
Обмінювати лампи можна лише один раз.
Якщо не забрати замовлення протягом п’яти робочих днів, воно анулюється.
Відключення електроенергії впливають на роботу обладнання та електроприладів.
Часто після того, як світло з’явилося, буває різкий стрибок потужності споживання електроенергії. Як наслідок – аварії на електромережах та ще більш тривала відсутність світла.
Щоб уникнути аварій, енергетики просять вимикати прилади з розеток.
Таким чином ми не лише «врятуємо мережі» від навантаження, а й власні електроприлади.
Раніше ми писали, що в Україні стартує обмін лампочок: як отримати безкоштовні LED-лампи через Укрпошту – інструкція.
Вихідні принесуть тепло чи знову доведеться діставати легкі куртки? Синоптики розповіли, якою буде погода 15–16…
Найближчими днями геомагнітна активність може змінюватися, а разом із нею — і самопочуття метеочутливих людей.…
Зібрали багатий урожай, але вже за кілька тижнів частина запасів починає псуватися? Причина може бути…
Пам’ятаєте пиріжки, які ще теплими розліталися зі шкільної їдальні? Їхній смак можна відтворити на власній…
Для частини українців робочий тиждень може стати значно довшим, а вихідних — менше. Що відомо?
Цієї зими українцям може бути значно складніше, ніж торік. Енергосистема входить в опалювальний сезон ослабленою,…