Тому значна частина заборон стосується ремесел пов’язаних із прядінням, шиттям, в’язанням, ткацтвом, плетінням, тобто всього що пов’язане з ниткою (мотузкою). Нитка є символом життя та долі.
На Різдво не можна займатися прибиранням і всякими господарськими справами. Цей день створений для спокою та радості. Ще краще, якщо ви не забиратиметеся аж до 14 січня (наступний день старого Нового Року). Все сміття, зібране 14 січня, слід винести на вулицю і розвіяти за вітром, або спалити. Згідно з прикметами, після цього жодні злі духи не турбуватимуть вас протягом цілого року.
У святий день не можна лаятись. Хто лається, той забирає у своїх предків надію на порятунок.
Не можна одягати зношений одяг. Різдвяні правила стосувалися й одягу: на Різдво здавна дотримувалися ще однієї традиції: одягати тільки новий одяг. Чи не чисту, випрану, а саме нову, ще не ношену. І не сідайте за різдвяний стіл у чорному. Наші пращури вірили, що в новому році на таких людей чекає невдача у справах.
Не рекомендується на Різдво і ворожити — для того, щоб запитати у вищих сил, що на вас чекає в майбутньому, буде ще багато часу: найкраще робити це в так звані Святки — від 8 січня до Хрещення, Недарма ворожіння цього часу так і називаються – святкові.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…