«Я – інвалід III групи. Зробив дві операції і тепер потребую фінансової підтримки. Знаю, що деякі люди з інвалідністю вже отримали кошти від міжнародних організацій через «єДопомогу». Я звернувся до соціальної служби, і вони мене записали.
Вже минуло три місяці, але ніякого руху немає. Тому попросив працівників банку зареєструвати мене на сайті «єДопомога» через смартфон. Вони це зробили, але неправильно: зареєстрували мене як пенсіонера, а потрібно – як особу з інвалідністю.
Мою реєстрацію підтвердили, але виправити помилку неможливо, заяву повторно не приймають. Дуже прошу вас допомогти у вирішенні цієї проблеми.
Сергій Пундик, місто Гайсин, Вінницька обл.»
Виправити помилку у заяві на отримання виплат від міжнародних організацій в «єДопомога» можливо, навіть якщо реєстрацію вже підтвердили. Для цього обов’язково треба мати смартфон або комп’ютер і доступ до інтернету. Якщо це все є, вам або комусь із ваших рідних, хто вміє користуватися інтернетом, необхідно:
Зайти на сайт «єДопомога» – edopomoga.gov.ua.
На головній сторінці вибрати «Виплати від міжнародних організацій» і натиснути кнопку «Перевірити статус заявки».
Заповнити два поля: вказати свій ідентифікаційний код, ввести номер телефону і натиснути кнопку «Перевірити статус».
Коли на екрані з’явиться інформація, на якій стадії обробки перебуває ваша заявка, натисніть «Відізвати і подати нову заявку».
Тепер вам потрібно знову подати заявку на отримання грошової допомоги, але вже з виправленими помилками. Тому будьте дуже уважними при заповнюванні анкети, перевіряйте свої дані декілька разів. І пам’ятайте, що рішення про надання допомоги і суму виплат ухвалюють самі міжнародні організації. Пріоритетними залишаються люди, які мають певні соціальні статуси: особа з інвалідністю, пенсіонер, малозабезпечені люди, переселенці та інші.
Якщо у вас немає можливості самостійно заповнити заявку і внести свої правки, зверніться по допомогу до найближчого відділення банку, його співробітники повинні вам допомогти. Обов’язково візьміть із собою такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, номер свого мобільного телефону, IBAN – міжнародний банківський рахунок вашої картки, він необхідний для виплати допомоги, або поштовий індекс «Укрпошти» (якщо у вас немає банківської карти, виплати прийдуть у відділення пошти).
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…