Згодом це призведе і до задовільного рівня глюкози та інсуліну.
Бажаною є достатня кількість білка в їжі, тобто тричі на день мають бути присутні білкові страви. Це сприяє як стабілізації рівня цукру, так і дозволяє людині контролювати відчуття голоду і не переїдати.
Це можуть бути страви з нежирного м’яса, птиці, риби та сиру без додавання цукру, варення та інших солодких продуктів.
З вуглеводних продуктів рекомендується несолодкі фрукти, овочі та зелень. Крім того, страви із цільнозернових. Бажано, щоб фрукти були цілими, а не у вигляді смузі та соків. За рахунок харчових волокон цукри із цілого плоду повільніше всмоктуються.
Це можуть бути яблука, груші, сливи, ягоди (лохина, малина). Не рекомендуються банани, виноград, цитрусові, наприклад, апельсини, у великій кількості, тому що вони теж можуть підвищувати рівень цукру в крові.
Важливо їсти своєчасно, за певним режимом. Рекомендується харчуватися тричі на день, але якщо вам складно витримувати такі перерви, то можна робити невеликі перекушування. Це також сприятиме нормалізації рівня глюкози та інсуліну в крові.
Дар’я Русакова, дієтолог, нутриціолог
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…