Скульптор Фредерік Огюст Бартольді назвав свій витвір “Свобода, що освітлює світ”.
Спочатку її планувалося продати до Єгипту. Статуя мала називатися «Єгипет, що несе світло в Азію». Але глава держави підрахував, що бюджет не потягне такий масштабний проект.
Статую профінансувала Франція на честь створення франко-американського союзу. Американці витратилися лише на п’єдестал. Громадськість США зустріла проект байдуже.
Статую було розібрано на 350 частин. Потім їх чотири місяці збирали вже у США.
Ізабелла Ежені Бойєр вважається моделлю, з якою було створено Статую Свободи.
До наших днів дійшли її фотографії до профілю.
Ізабелла вважалася справжньою красунею. Вела бурхливе світське життя, тричі виходила заміж за дуже багатих джентльменів.
На великому фото – реконструкція особи Ізабелли за її фото. Зроблено художником Басом Утервейком за допомогою нейромережі.
За останні десять років кількість пенсіонерів в Україні скоротилася на 1,8 мільйона осіб — з…
Ситна, ароматна страва з кукурудзяної крупи та сиру готується легко та підходить для будь-якого часу…
З червня частина українців може отримати "сюрпризи" у рахунках за холодну воду та каналізацію –…
Громадяни, переміщені всередині країни через війну, з 1 червня більше не звільнені від мобілізації. ВПО…
Якщо у вас виникли сумніви щодо коректності нарахування пенсії, важливо знати, як перерахувати виплати, на…
Розпал сезону полуниці, як завжди, очікується в середині червня. У цей період краще й купувати…