Уважно огляньте консервну банку і прочитайте етикетку. Дуже важливо звернути увагу на:
МАРКУВАННЯ. На кришці дата фасування, асортиментний знак та номер підприємства мають бути видавлені зсередини або нанесені лазером. Обов’язково мають бути зазначені назва фірми та штрих-код країни-виробника.
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД КОНСЕРВНОЇ БАНКИ – вона має бути гладкою, блискучою, без іржі та вм’ятин. Якщо банка здута, на ній є патьоки, опуклості на денці або іржавий наліт – консерви їсти не можна.
ДАТУ ВИГОТОВЛЕННЯ І ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ. Термін придатності рибних консервів – від 2 до 5 років. Але фахівці радять купувати продукцію, яка зберігається менше року – за цей час консерви набирають смаку і зберігають корисні речовини, а вже потім починають їх втрачати.
КІЛЬКІСТЬ РИБИ І ДОБАВКИ. У якісних консервах риби мусить бути не менше 75%, решта – це заливки, бульйони, соуси. Якщо на етикетці зазначено, що у банці 50-60% риби, варто замислитися, чи купувати цей продукт. Також краще відмовитися від покупки консервів, у складі яких є добавки та консерванти, наприклад, глутамат натрію. Така добавка є своєрідним маркером – можливо, при виготовленні було використано неякісну рибу.
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…