Єдина умова – треба звертатися до закладу, який має договір із НСЗУ. Дізнатися контакти найближчої медустанови можна за номером 16-77.
1. Щоб оперуватися безкоштовно, потрібно отримати направлення у сімейного або лікуючого лікаря. Однак пацієнта у невідкладному стані прооперують безкоштовно і без направлення.
2. У лікарні безкоштовно проведуть первинний огляд, а також усі необхідні супутні аналізи та дослідження, у тому числі УЗД, КТ, МРТ, рентген. Заклади повинні робити їх цілодобово і мати все необхідне обладнання. Передопераційне обстеження також зроблять безкоштовно.
3. Сама операція та анестезія, знеболювання у післяопераційному періоді також безкоштовні – кошти медустановам оплачує Служба здоров’я.
4. Ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів повинні видавати безкоштовно. Перевірити наявність ліків у конкретному закладі можна на сайті eliky.in.ua.
5. У разі потреби пацієнту повинні надати безкоштовно інтенсивну терапію, післяопераційний догляд і допомогу, якої потребує пацієнт. Безкоштовним є і харчування у лікарні.
У разі, якщо у пацієнта вимагатимуть гроші за вказані послуги, потрібно подати скаргу керівнику медустанови, а якщо це не дасть результату – до місцевого департаменту охорони здоров’я. Якщо не допоможе і це – звернутися до НСЗУ, надіславши електронного листа на адресу info@nszu.gov.ua.
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…