Єдина умова – треба звертатися до закладу, який має договір із НСЗУ. Дізнатися контакти найближчої медустанови можна за номером 16-77.
1. Щоб оперуватися безкоштовно, потрібно отримати направлення у сімейного або лікуючого лікаря. Однак пацієнта у невідкладному стані прооперують безкоштовно і без направлення.
2. У лікарні безкоштовно проведуть первинний огляд, а також усі необхідні супутні аналізи та дослідження, у тому числі УЗД, КТ, МРТ, рентген. Заклади повинні робити їх цілодобово і мати все необхідне обладнання. Передопераційне обстеження також зроблять безкоштовно.
3. Сама операція та анестезія, знеболювання у післяопераційному періоді також безкоштовні – кошти медустановам оплачує Служба здоров’я.
4. Ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів повинні видавати безкоштовно. Перевірити наявність ліків у конкретному закладі можна на сайті eliky.in.ua.
5. У разі потреби пацієнту повинні надати безкоштовно інтенсивну терапію, післяопераційний догляд і допомогу, якої потребує пацієнт. Безкоштовним є і харчування у лікарні.
У разі, якщо у пацієнта вимагатимуть гроші за вказані послуги, потрібно подати скаргу керівнику медустанови, а якщо це не дасть результату – до місцевого департаменту охорони здоров’я. Якщо не допоможе і це – звернутися до НСЗУ, надіславши електронного листа на адресу info@nszu.gov.ua.
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Щоб отримати щедрий урожай кабачків, важливо знати, коли поливати рослини, чим їх підживлювати та як…
Без барвників і консервантів – лише натуральні інгредієнти та яскравий смак. Готуємо улюблений напій в…
У міграційній службі нагадали про важливу вимогу для власників документів старого зразка. Про що потрібно…
Уряд ухвалив нові рішення щодо надання статусу інвалідності. Розповідаємо, хто зможе скористатися змінам.