Єдина умова – треба звертатися до закладу, який має договір із НСЗУ. Дізнатися контакти найближчої медустанови можна за номером 16-77.
1. Щоб оперуватися безкоштовно, потрібно отримати направлення у сімейного або лікуючого лікаря. Однак пацієнта у невідкладному стані прооперують безкоштовно і без направлення.
2. У лікарні безкоштовно проведуть первинний огляд, а також усі необхідні супутні аналізи та дослідження, у тому числі УЗД, КТ, МРТ, рентген. Заклади повинні робити їх цілодобово і мати все необхідне обладнання. Передопераційне обстеження також зроблять безкоштовно.
3. Сама операція та анестезія, знеболювання у післяопераційному періоді також безкоштовні – кошти медустановам оплачує Служба здоров’я.
4. Ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів повинні видавати безкоштовно. Перевірити наявність ліків у конкретному закладі можна на сайті eliky.in.ua.
5. У разі потреби пацієнту повинні надати безкоштовно інтенсивну терапію, післяопераційний догляд і допомогу, якої потребує пацієнт. Безкоштовним є і харчування у лікарні.
У разі, якщо у пацієнта вимагатимуть гроші за вказані послуги, потрібно подати скаргу керівнику медустанови, а якщо це не дасть результату – до місцевого департаменту охорони здоров’я. Якщо не допоможе і це – звернутися до НСЗУ, надіславши електронного листа на адресу info@nszu.gov.ua.
Частині українців надають нову гуманітарну допомогу. Як отримати продуктовий набір.
Частині українців доведеться повторно подавати заяву для отримання субсидії на житлово-комунальні послуги. Кого саме це…
В Україні почали діяти нові правила проходження технічного огляду автомобілів. Що змінилося і за що…
Частина українських пенсіонерів можуть отримати нову одноразову грошову допомогу. Куди звертатися.
Закордонний стаж в Україні зараховуватимуть по-новому. Пенсійний експерт пояснив, чи можн заробити пенсію, працюючи в…
20 травня в Україні відзначають Всесвітній день метролога, Всесвітній день травматолога, День банківських працівників України,…