Єдина умова – треба звертатися до закладу, який має договір із НСЗУ. Дізнатися контакти найближчої медустанови можна за номером 16-77.
1. Щоб оперуватися безкоштовно, потрібно отримати направлення у сімейного або лікуючого лікаря. Однак пацієнта у невідкладному стані прооперують безкоштовно і без направлення.
2. У лікарні безкоштовно проведуть первинний огляд, а також усі необхідні супутні аналізи та дослідження, у тому числі УЗД, КТ, МРТ, рентген. Заклади повинні робити їх цілодобово і мати все необхідне обладнання. Передопераційне обстеження також зроблять безкоштовно.
3. Сама операція та анестезія, знеболювання у післяопераційному періоді також безкоштовні – кошти медустановам оплачує Служба здоров’я.
4. Ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів повинні видавати безкоштовно. Перевірити наявність ліків у конкретному закладі можна на сайті eliky.in.ua.
5. У разі потреби пацієнту повинні надати безкоштовно інтенсивну терапію, післяопераційний догляд і допомогу, якої потребує пацієнт. Безкоштовним є і харчування у лікарні.
У разі, якщо у пацієнта вимагатимуть гроші за вказані послуги, потрібно подати скаргу керівнику медустанови, а якщо це не дасть результату – до місцевого департаменту охорони здоров’я. Якщо не допоможе і це – звернутися до НСЗУ, надіславши електронного листа на адресу info@nszu.gov.ua.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…