Ця риса характеру дуже заважає нам, і якщо не навчитися боротися з нею, то життя може перетворитися на низку болісних переживань.
Недовірливість зазвичай виникає на ґрунті невпевненості в собі або заниженої самооцінки. Людина постійно прокручує у мозку одні й самі негативні думки й зрештою так звикає до цього, що не може без них існувати. Щоб позбутися недовірливості, потрібно перестати лаяти себе і навчитися любити себе.
Шукайте в собі добре. Постарайтеся не думати про свої негативні риси, а частіше згадуйте свої успіхи та переваги.
Частіше жартуєте. Недовірливість боїться сміху, і якщо ви будете частіше сміятися над собою, то відчуєте, як поступово вона залишає вас у спокої. Але врахуйте: щиро жартувати з себе може не кожен.
Перенесіть недовірливість на папір. Спробуйте записувати свої страхи і частіше перечитуйте записи. Згодом сила переживань ставатиме менше, а недовірливість – випаровуватися.
Не женіть страхи геть. Будь-яка людина зазвичай намагається прогнати негативні думки. Але чим більше він намагається, тим сильніше вони опановують його. Тому краще не женіть свій страх, а йдіть йому назустріч.
Ведіть щоденник. Спробуйте записувати всі свої переживання. Через деякий час ви почнете розуміти, що всі вони не варті виїденого яйця.
До редакції звернулася Марія Сологуб, яка має інвалідність ІІ групи. Вона повідомила, що з року…
Хочете отримати хороший урожай томатів і перцю? Варто підживити рослини простим розчином, який прискорить їх…
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…