Ця риса характеру дуже заважає нам, і якщо не навчитися боротися з нею, то життя може перетворитися на низку болісних переживань.
Недовірливість зазвичай виникає на ґрунті невпевненості в собі або заниженої самооцінки. Людина постійно прокручує у мозку одні й самі негативні думки й зрештою так звикає до цього, що не може без них існувати. Щоб позбутися недовірливості, потрібно перестати лаяти себе і навчитися любити себе.
Шукайте в собі добре. Постарайтеся не думати про свої негативні риси, а частіше згадуйте свої успіхи та переваги.
Частіше жартуєте. Недовірливість боїться сміху, і якщо ви будете частіше сміятися над собою, то відчуєте, як поступово вона залишає вас у спокої. Але врахуйте: щиро жартувати з себе може не кожен.
Перенесіть недовірливість на папір. Спробуйте записувати свої страхи і частіше перечитуйте записи. Згодом сила переживань ставатиме менше, а недовірливість – випаровуватися.
Не женіть страхи геть. Будь-яка людина зазвичай намагається прогнати негативні думки. Але чим більше він намагається, тим сильніше вони опановують його. Тому краще не женіть свій страх, а йдіть йому назустріч.
Ведіть щоденник. Спробуйте записувати всі свої переживання. Через деякий час ви почнете розуміти, що всі вони не варті виїденого яйця.
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.
Незважаючи на обіцянки, не всі українці матимуть змогу отримати нову грошову допомогу від президента.