Згідно з науковою роботою, опублікованою у виданні Communications Biology, люди, які мають проблеми з кишечником, частіше стикаються і зі старечим недоумством. Важливо в цій ситуації стежити за харчуванням, оскільки може вплинути на стан шлунково-кишкового тракту.
У ході дослідження, проведеного представниками Університету Едіт Коуен, було проаналізовано кілька наукових праць, пов’язаних із хворобою Альцгеймера та розладами кишечника. У кожній із цих робіт брали участь приблизно 400 тисяч осіб. Виявилося, що у тих, хто страждав на хвороби шлунково-кишкового тракту, частіше діагностували хворобу Альцгеймера.
Це дослідження показало, що дуже важливо дотримуватися корисної для кишечника дієти. У цьому підтримати здоров’я кишечника може клітковина.
Багато людей, каже вчений, не отримують достатньої клітковини. У той же час від кількості з’їдених продуктів, багатих на клітковину, залежить стан кишкового мікробіома (тобто бактерій, що «проживають» у кишечнику). Фахівець зазначає, що серед продуктів з високим вмістом клітковини можна виділити, наприклад, цибулю, спаржу, овес.
Читайте також:
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.