Згідно з науковою роботою, опублікованою у виданні Communications Biology, люди, які мають проблеми з кишечником, частіше стикаються і зі старечим недоумством. Важливо в цій ситуації стежити за харчуванням, оскільки може вплинути на стан шлунково-кишкового тракту.
У ході дослідження, проведеного представниками Університету Едіт Коуен, було проаналізовано кілька наукових праць, пов’язаних із хворобою Альцгеймера та розладами кишечника. У кожній із цих робіт брали участь приблизно 400 тисяч осіб. Виявилося, що у тих, хто страждав на хвороби шлунково-кишкового тракту, частіше діагностували хворобу Альцгеймера.
Це дослідження показало, що дуже важливо дотримуватися корисної для кишечника дієти. У цьому підтримати здоров’я кишечника може клітковина.
Багато людей, каже вчений, не отримують достатньої клітковини. У той же час від кількості з’їдених продуктів, багатих на клітковину, залежить стан кишкового мікробіома (тобто бактерій, що «проживають» у кишечнику). Фахівець зазначає, що серед продуктів з високим вмістом клітковини можна виділити, наприклад, цибулю, спаржу, овес.
Читайте також:
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…