Вважатися безробітними можуть люди віком від 15 до 70 років, які через відсутність роботи не мають заробітку і готові і здатні працювати. У постанові Кабміну від 19 березня йдеться про те, що подати заявку на набуття такого статусу можна як у центрах зайнятості, так і онлайн через “Дію”, про це пише Сегодня.
Щоб подати заявку на отримання статусу безробітного та призначення виплат через “Дію”, потрібно зробити таке:
Як пояснюють в Українському Гельсінському союзі з прав людини, допомога по безробіттю надається громадянам України, які набули статусу безробітного та призначаються центрами зайнятості з восьмого дня після реєстрації безробітного за його особистою заявою.
Розмір допомоги визначають залежно від страхового стажу та заробітної плати, яку людина отримувала раніше. Якщо таких даних немає, то суму визначають на основі довідок про заробітну плату (грошове забезпечення, винагороду за цивільно-правовим договором), яку людині видав роботодавець, військовий комісаріат, де людина стояла на обліку, або військова частина, де людина проходила службу.
У той же час допомога по безробіттю не надається особам, які не мають страхового стажу. Це правило не стосується лише:
Якщо через військові дії центри зайнятості не можуть забезпечити фінансування, то кошти перераховуватимуться Ощадбанком на рахунки безробітних.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…