Що робити при втомленому обличчі та недоліках на її шкірі?
Сучасні косметичні засоби для маскування втоми дуже дієві. Ефективними з них є коректори різного призначення та консилер для обличчя. Але попередньо варто зробити деякі домашні процедури для покращення стану в цілому. Зробіть ряд процедур:
Перш за все, вмийте очі та обличчя холодною водою. В результаті чого прискориться мікроциркуляція. Для більшого ефекту можна протерти кубиками льоду зону під очима.
Зробіть собі масаж обличчя. Промасажуйте круговими рухами очі та в районі носу. Потім перейдіть до масажу орбітальної частини обличчя під бровами та на лобі. Потім освіжіть шкіру сироваткою навколо очей.
У сучасному асортименті косметичних засобів для маскування недоліків виділяють два найбільш ефективніших:
Консилер є незамінним атрибутом у жіночій косметичці. Він приховує сліди недосипів, почервоніння, розширені пори та судинні сітки. Засіб використовують частіше для нормальної шкіри, де необхідна локальна корекція. Він поділяється на такі види текстури:
Консилер-олівець точково маскує прищики, подряпини, веснянки та невеличкі пігментні плями. Для візуального маскування їм зафарбовують потрібну зону та розтушовують ватним диском або спонжем.
Кремовий тип маскує темні синці та пігментацію. Він підходить для комбінованої та сухої шкіри. Рідкий тип рівномірно лягає на всіх типах епідермісу. Він не закупорює пори та ефективно тонує зморшки, прищі та темні круги. Стік підходить для сухої шкіри. Він усуває акне та почервоніння. Для жирної шкіри підходить сухий консилер.
Коректори використовують для маскування синців, пігментації, темних кругів під очима та вікових змін. Кольорові коректори використовують для проблемного епідермісу. Для пігментації підійде рідкий коректор. Його треба розтушувати по контуру плями та акуратно згладити колір. Для коригування зморшок підійде світлий коректор.
Обираючи дієвий маскуючий засіб від Yves Rocher, ви робите свою шкіру обличчя бездоганною.
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.