Фланель – це щільна, але м’яка тканина з невеличкою ворсою. Її можуть виготовляти з вовни, штучних матеріалів і бавовни. Натуральний колір фланелі сірий, але класичний варіант – це сорочки в червону або бордову клітку. Сьогодні можна побачити вироби зеленої, гірчичної, жовтої, теракотової, коричневої та синьої гами. І не обов’язково, щоб сорочка була тільки в клітку, – цього року дуже популярними є однотонні коричневі або бордові кольори. Крім того, в магазинах і на ринках трапляються жіночі та чоловічі фланелеві сорочки різних моделей і фасонів. Вони можуть бути приталеного або вільного крою, довгими, як пальто, або короткими – до середини стегна. Оздоблені всілякими вилогами, вставками або заклепками, а також на змійці, кнопках або гудзиках.
Фланелева сорочка – найуніверсальніша річ у гардеробі. Її можна поєднувати з джинсами будь-якого крою, носити поверх білої футболки, водолазки або гольфа. Жінкам довгі фланелеві сорочки рекомендують одягати з лосинами або легінсами, як туніку або сукню. Ефектною фланелева сорочка буде під светром, плетеним кардиганом або з жакетом – цей дует годиться і чоловікам, і жінкам. Так само цікавим вийде поєднання зі шкіряними або джинсовими куртками. Сорочку зі щільної фланелі можна застосувати як легку накидку або куртку. У такому разі вона має бути вільного або прямого крою. Як строгий стиль найкращим вибором стануть фланелеві сорочки в клітку під чорні штани – для чоловіків або під спідницю класичного крою – для жінок. До речі, якщо у вас без діла лежать вельветові штани або спідниця, сміливо одягайте їх саме з фланелевою сорочкою – естетика 1970-х років зараз у моді.
Доглядати за сорочкою з фланелі дуже просто. Її потрібно прати лише в теплій воді – до 40 градусів (від гарячої вона може «сісти»). Ще фланель не варто посилено терти при пранні, бо на тканині можуть з’явитися ковтунці.
Раніше опубліковано: Вибираємо головний убір на літо
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.