Раніше ми писали, що отримання гуманітарної допомоги: реєстрацію відкрито – як взяти участь
Забезпечення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) фінансовою підтримкою залишається важливим напрямом роботи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). У Києві та Київській області організовано пункти збору даних для надання матеріальної допомоги тим, хто її найбільше потребує.
Хто може отримати допомогу
Отримати фінансову підтримку можуть родини, які перебувають у м. Київ та Київській області, чий середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 5400 грн, та які відповідають хоча б одному з наступних критеріїв.
- ВПО, які перемістилися протягом останніх шести місяців та не отримували допомогу від УВКБ ООН або інших організацій упродовж трьох місяців.
- Особи, які повернулися до місця постійного проживання після внутрішнього чи закордонного переміщення через бойові дії, починаючи з 24.02.2022 р., і не отримували фінансову допомогу від міжнародних організацій протягом останніх трьох місяців.
Крім цього, заявники мають відповідати одній із категорій вразливості:
- Одинокий батько або мати з дітьми до 18 років, а також особами віком від 55 років.
- Родини, які очолюють самотні літні люди (55 років і старше) або ті, хто виховує дітей до 18 років.
- Особи з інвалідністю або хронічними захворюваннями, що потребують особливого догляду.
Особи, які вже отримували фінансову підтримку, як ВПО, більше ніж 6 місяців назад та особи, які повернулися додому, можуть повторно подати заявку в межах програми грошової допомоги від УВКБ ООН. Більш детально про умови фінансової програми дивиться за цим посиланням.
Як отримати допомогу
У Києві та області функціонують декілька пунктів збору даних, куди можна звернутися і де проводиться реєстрація осіб, які мають право отримати допомогу:
м. Київ, вул. Мала Шияновська, 14/13
- 03, 04, 07 лютого
Години прийому: 9:00-16:00 (лише за попереднім записом)
м. Славутич, Поліський квартал, 12 (бібліотечно-інформаційний центр)
- 04 лютого, 11:30-14:00
Збір даних проводиться як за записом, так і у “живій черзі”
м. Українка, пл. Тараса Шевченка, 1 (міська рада) (за попереднім записом)
- 07 лютого, 10:00-15:00
У пункті збору даних у Києві (вул. Мала Шияновська, 14/13) також надаються професійні консультації від представників Київського міського центру зайнятості:
- 4 лютого, 9:00-12:00 – роз’яснення щодо реєстрації безробітних, отримання статусу безробітного та державної підтримки ВПО.
- 7 лютого, 11:00-13:00 – практичний тренінг зі створення портфоліо для працевлаштування.
Контактні дані
Для уточнення деталей щодо подачі заявки та умов отримання допомоги можна звертатися на гарячу лінію УВКБ ООН за номером 0 800 307 711 (з понеділка по п’ятницю, 09:00-18:00) або надіслати запит на електронну адресу.
Вас також можуть зацікавии новини: