Неділя, 5 Січня, 2025
ГоловнаСпоживачДоводчик для дверей – актуальний елемент там, де потрібна автоматизація без електроніки

Доводчик для дверей – актуальний елемент там, де потрібна автоматизація без електроніки

Этот материал также доступен на русском языке
Часто трапляється так, що люди забувають зачинити за собою двері. Ця справа особливо актуальна у різних магазинах та конторах.

У такому разі створюється певний дискомфорт персоналу, який ще має тривалий час перебувати в приміщенні. Він може полягати у багатьох моментах. Наприклад, це стосується порушення створеного всередині мікроклімату. Взимку заходить холод, влітку – зайве тепло.

Тому, щоб цього уникнути, люди замислюються над тим, як зробити так, щоб двері самі зачинялися. Деякі вдаються до найпростішого з усіх можливих способів: просто ставлять пружину, яка працює на розтягування. Але це не діло. І причина тут проста: перед закриттям двері зайво розганяються і сильно б’ють по рамі. І це скорочує термін служби. Тому потрібний інший варіант.

Ним є доводчик дверей. Основне в ньому – це також пружина, але не одна. Ще один важливий елемент – це щось на зразок гальма чи амортизатора. У такому разі перед закриттям двері пригальмовують і притуляються до рами плавно і щільно. У такому разі різкого та надмірно сильного фізичного впливу немає ні на що. І не скорочується термін служби.

Призначення доводчика

Елемент це простий, без будь-якої електричної складової, але у нього дуже важлива. І не одна. До основних призначень відносять такі:

  • Зняття навантаження як на замок, так і на двері. У конструкцію доводчика також входить пружина, і вона притискає двері до рами. Саме тому замок відчуває не таке сильне навантаження за наявності навідника. А це продовжує йому термін служби. Щодо зниження навантаження на двері, то тут уже свою роль відіграє гальмо. Завдяки тому, що частина, що рухається, плавно підходить до рами, і виходить продовження терміну служби фурнітури і зниження на неї навантаження.
  • Певна автоматизація. Там, де люди часто відчиняють двері, бажано зробити так, щоб вони автоматично зачинялися. Саме це робить доводчик завдяки вбудованій пружині. Так зручніше, оскільки самі люди часто забувають зачиняти за собою двері.
  • Також у міжкімнатних дверях завдяки цьому механізму виходить створити певний мікроклімат. Те саме стосується і різних комерційних і не тільки закладів. Це підвищує комфорт усередині. Також тут важливу роль відіграють ущільнювачі. Актуально як у спеку, так і в холод.

Тому доводчик – елемент дуже важливий всім. Він допомагає багато в чому.

Різновиди доводчиків

Їх є кілька варіантів. Основні – такі:

  • Накладний. Один із найпопулярніших видів, оскільки має мінімальну вартість. Встановлюється він поверх полотна. Не треба нічого руйнувати, вирізати і т.д. З мінусів – його видно. Але для багатьох це не бракує.
  • Підлоговий. Встановлюється у підлозі. Основне застосування – зі скляними дверима як між кімнатами, так і в деяких комерційних приміщеннях.
  • Вбудований. Потрібен тим, кому важливий дизайн. Такого елемента не видно ззовні. Але й коштує він значно дорожче.

Який варіант вибрати – вирішувати покупцю. Кожен різновид хороший по-своєму.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні