Щоб отримати грошові виплати, необхідно подати заявку. Реєстрацію проводить мобільна група благодійного фонду “Право на захист”.
Раніше ми розповідали, що українцям видають продуктові набори – куди звертатися.
Допомога надається особам, які раніше не отримували допомоги від міжнародних організацій і мають дохід менше 5400 грн на особу на місяць. Домогосподарства, зареєстровані з 1 жовтня до кінця 2023 року, отримають допомогу у розмірі 3600 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці та додатково допомогу для підготовки до зимового періоду (2220 грн для кожного члена домогосподарства на 3 місяці).
Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи, які перемістилися після 24 лютого 2022 року, особи, які не переміщалися після 24 лютого 2022 року, але постраждали від воєнних дій на Одещині, а також люди, які повернулися до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення в іншу область/ країни через воєнні дії від 24 лютого 2022 року.
Обов’язкові критерії вразливості для отримання допомоги
Щоб отримати грошову допомогу, потрібно відповідати таким критеріям:
- сім’я, яка має лише одного з батьків з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з літніми віком від 55 років
- сім’я, очолювана одним/декількома самотніми людьми похилого віку від 55 років або людьми похилого віку з одним або кількома дітьми до 18 років
- сім’я з однією або декількома особами з особливими потребами
- прийомні сім’ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками
Куди звертатися для реєстрації на грошову допомогу?
Пункт реєстрації працюватиме:
27 листопада у м. Болград, Одеської області, пр. Соборний, 149, каб. 109 – з 9:00 до 17:00 Більше інформації на офіційному сайті: БФ “Право на захист”.
Що потрібно для отримання допомоги?
Потрібно буде надати: ідентифікаційний код платника податків, паспорт або інший документ, що засвідчує особу, довідку ВПО (за наявності), банківську картку головного заявника, свідоцтво про народження дітей (за потреби), документ, що засвідчує законну опіку над дитиною (за потреби), посвідчення /медичну довідку за наявності інвалідності чи хронічного захворювання.
Для збору даних повинні бути присутніми всі члени сім’ї.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, допускається реєстрація за оригіналами документів при наданні медичної довідки, яка підтверджує їхній стан.