No menu items!
Понедельник, 18 октября, 2021
ГлавнаяНовостиСтало відомо, де за кордоном більше всього українців

Стало відомо, де за кордоном більше всього українців

На даний момент за кордоном знаходиться близько 5 млн українців і їх число продовжує зростати. Про це повідомив директор консульського департаменту Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга на зустрічі з українською громадою в Варшаві. Про це повідомляє «Укрінформ». Також Український дипломат наголосив, що МЗС України робить усе можливе, щоб українці отримали максимальний захист за кордоном […]

На даний момент за кордоном знаходиться близько 5 млн українців і їх число продовжує зростати. Про це повідомив директор консульського департаменту Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга на зустрічі з українською громадою в Варшаві.

Про це повідомляє «Укрінформ». Також Український дипломат наголосив, що МЗС України робить усе можливе, щоб українці отримали максимальний захист за кордоном і змогли відчути цивілізований підхід до надання послуг з боку держави.

Найбільша кількість українців спостерігається в Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Росії, Німеччині та Польщі.

Також дипломат зауважив, що українцям за кордоном видають близько 70 тисяч біометричних паспортів. В наступному році дипломатичне відомство збирається видати 100 тисяч паспортів.

Сибіга стверджує, що оформлення закордонного паспорту є найбільш є найбільш затребуваною консульською дією. Тому МЗС працює над максимальним спрощенням цієї процедури.

Раніше ми писали, які потрібно мати документи для оформлення закордонного паспорта.

Укрінформ

Олексій Чернецький

Новое на сайте