Його рекомендується зробити тому, що на плодових деревах триває формування квіткових бруньок врожаю майбутнього року, а небувало суха земля не дасть шансів на їхнє зростання або дерево закладе неповноцінні, нежиттєздатні квіткові бруньки, які обсипаються після цвітіння, не залишивши зав’язі.
Полив дерев проводять 1 раз на два тижні в глибокі траншеї, розташовані по периметру крони. Класичний полив в лунки при такій посусі дуже дорогий і малоефективний. Винятком можуть бути лише молоді однорічні саджанці, лунки яких обов’язково мульчують товстим шаром мульчі для збереження вологи.
Для ягідних кущів зараз полив — це питання життя і смерті. Проводять економний полив в лунки і невеликі поглиблення з подальшим мульчуванням або засипанням лунок землею.
Для економного витрачання вологи кущами, прибирають всі старі гілки та ті, що відплодоносили, міжряддя мульчують травою.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як врятувати врожай, що дозріває на грядках.
Тетяна ЛЯШЕНКО, садівниця-експериментаторка.
м. Первомайськ Миколаївської області.
Финансовый лимит на один подарок составляет 1500 грн. Фото писем будут публиковаться на странице фонда…
Использование перевязочных материалов, бинтов и ранозаживляющих средств является важной частью медицинской практики и первой помощи.…
Некоторые украинцы, которые пострадали из-за войны, могут рассчитывать на определенные льготы от государства.
У пенсионеров есть ряд обязанностей перед Пенсионным фондом Украины. Несвоевременное информирование об изменениях в вашей…
На месте происшествия работают экстренные службы, оказывающие всю необходимую помощь пострадавшим. Также продолжаются аварийно-спасательные работы.
Размер пособия достигает 5000 гривен на каждого члена семьи.