Після того, як магнолія відцвіте, за нею необхідний догляд, особливо влітку. В посушливе літо дерево треба добре поливати, але не перезволожувати ґрунт. Оскільки коріння у магнолій поверхневе, біля стовбура не рекомендується обробляти землю лопатою або садовими граблями. З цієї ж причини не варто пересаджувати рослину з місця на місце.
У період розвитку листя, а також плодів можна підживити рослини повним комплексом мінеральних добрив. Це допоможе магнолії швидше розвиватися і зменшить негативний вплив екстремальних погодних умов. Останнє підживлення повинно бути проведено не пізніше липня, бо вже в кінці серпня магнолії переходять в режим «спокою» і починають готуватися до зими.
Чи потрібна обрізка магнолії? Магнолія не потребує спеціальної обрізки: сухі гілки і підмерзлі в суворі зими квіткові бруньки треба обрізати тільки після цвітіння. Якщо у магнолії виросли гілки, які перехрещуються всередині крони, їх теж треба видалити. Це збільшить декоративність і сприятиме кращому росту рослини. Для швидшої регенерації обрізаних гілок зрізи необхідно обробити садовим варом. Магнолії практично не хворіють, комахи-шкідники їм теж не страшні. В кінці вересня-жовтні листя магнолій починає жовтіти і обпадає. При дуже сильних морозах у рослин підмерзають лише деякі квіткові бруньки, що не шкодить дереву. Садівники з досвідом кажуть, що зимостійкість магнолій з віком підвищується і вони вже не потребують укриття на зиму.
Ксенія і Мар’ян Швед, садівники, м Львів
Если вы хотите приготовить рассыпчатый и ароматный рис, то советуем при приготовлении добавить всего один…
Большинство садоводов, заметив клей на деревьях, ничего не делают, считая этот симптом незначительным, однако, что…
6 апреля в центральных и южных областях ожидается дождь, в западных – снег или мокрый…
Будут ли геомагнитные волнения в этот день?
Депрессия и выгорание много общего, но их последствия для здоровья могут отличаться кардинально. Почему важно…
Если вы получили штраф за нарушение ПДД, хотя не были за рулем, важно вовремя назначить…