Долина Центр
Самое популярное


Як отримати онлайн кредит? Покрокова інструкція

17 окт. 2019 13:07 | №200 0 751 0

Онлайн кредити стають все більш затребуваними серед населення. Банковські організації не видають швидких займів, для їх отримання необхідно не тільки зібрати багато документів, але й чекати декілька днів, поки вашу заявку будуть розглядати. МФО мають в цьому напрямку багато переваг, тому саме їх послуги використовують, щоб отримати займ на електронний гаманець.

Отримання кредиту через інтернет

Які дії треба зробити, щоб на карту надійшли потрібні гроші? Перерахуємо їх.

  • На сайті вибраної компанії заповнюємо анкету, вписавши свої дані в пусті поля.
  • Відправляємо заявку на отримання необхідної суми грошей.

Гроші перераховуються на особистий рахунок, банківську карту або навіть електронний гаманець. Зазвичай онлайн кредит має більший процент, ніж у банку, тому обходиться дорожче. Але це є слідком швидкості та використання небагатої кількості документів.

Підтвердження надходить на електронну пошту клієнта, тому немає необхідності виходити з дому за грошима. Підписаний договір необхідно відправити також через електронну пошту, в дуже рідких випадках, в залежності від організації, можуть попрохати відвідати офіс для підтвердження своїх даних. А гроші надходять на вказаний в заяві рахунок.

Послуга гроші до зарплати

Інколи буває, що до заплати ще далеко, а грошей вже не вистачає. Тоді дуже доречною може стати послуга гроші до зарплати. Це дуже відома та поширена серед населення послуга, яка надається мікрокредитними організаціями. Щоб скористатися нею, треба зайти на офіціальний сайт обраної компанії, вибрати потрібний розділ та заповнити анкету.

До анкети заносять дані з паспорту, ідентифікаційного коду та інші. Після розгляду заявки, на вказаний рахунок отримується займ, якого не вистачає до заплати. Частіш за все, це невелика сума, яка не перевищує одержувану заробітну плату клієнта.

Отримання займу на електронний гаманець

Якщо ви бажаєте отримати кредит через інтернет на електронний гаманець, його треба зареєструвати для початку у системі. Також треба вказати бажану валюту займу. Пам’ятайте, що на неперевірений рахунок гроші не перерахують. Для того щоб отримати позику саме в електронній валюті, необхідно пройти верифікацію та підтвердити свої дані. Особливо це стосується російських платіжних систем – Webmany та Яндекс.деньги.

Бажаєте отримати гроші в займ? Скористайтеся МФО Народна позика!

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Загрузка