Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби у Чернівецькій області.
«30 грудня 2021 року на митному терміналі Чернівці при інспектуванні та фітосанітарній експертизі у вантажі з мандаринами (19,8 тонн), що прямував з Туреччини, виявлено середземноморську плодову муху (личинки в живому стані). Вантаж повернуто до країни експортера», — йдеться у повідомленні.
Середземноморська плодова муха – небезпечний карантинний шкідник. Зі надходженням імпортних об’єктів регулювання існує ризик занесення на територію України різних шкідливих організмів.
Для людини така мушка особливої небезпеки не становить, але вона досить сильно може зіпсувати зовнішній вигляд та якість смаку фруктів та овочів.
Плодова муха паразитує на апельсинах, мандаринах, авокадо, бананах, гранатах, абрикосах, яблуках, сливах, томатах та багатьох інших видах рослин. Самка середземноморської плодової мухи гострим кінцем яйцеклада проколює шкірку плода і відкладає до нього 20 яєць, після чого починається процес активного гниття плода.
Читайте також:
Джерело: agravery.com
Если вы думаете, что муравьи – безвредные насекомые, то это не так. Они способны разносить…
13 апреля повсюду потеплеет, кроме Крыма.
Ожидаются ли магнитные бури 13 апреля - какой прогноз ученых? Как себя подготовить к повышенной…
В связи со стремительным старением населения планеты, вопрос сохранения активного долголетия приобретает особую актуальность.
Ученые изучили одичавших псов из зоны отчуждения — и увиденное вызвало больше вопросов, чем ответов.…
Минимальная пенсия для участников боевых действий выросла в 2025 году. Помимо основной выплаты военные имеют…