Долина Центр
Самое популярное
Loading...

Стало відомо, де за кордоном більше всього українців

08 июня 2016 18:22 | №0 0 961 0

На даний момент за кордоном знаходиться близько 5 млн українців і їх число продовжує зростати. Про це повідомив директор консульського департаменту Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга на зустрічі з українською громадою в Варшаві.

Про це повідомляє "Укрінформ". Також Український дипломат наголосив, що МЗС України робить усе можливе, щоб українці отримали максимальний захист за кордоном і змогли відчути цивілізований підхід до надання послуг з боку держави.

Найбільша кількість українців спостерігається в Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Росії, Німеччині та Польщі.

Також дипломат зауважив, що українцям за кордоном видають близько 70 тисяч біометричних паспортів. В наступному році дипломатичне відомство збирається видати 100 тисяч паспортів.

Сибіга стверджує, що оформлення закордонного паспорту є найбільш є найбільш затребуваною консульською дією. Тому МЗС працює над максимальним спрощенням цієї процедури.

Раніше ми писали, які потрібно мати документи для оформлення закордонного паспорта.

Укрінформ

Олексій Чернецький

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Загрузка