Долина Центр
Самое популярное
Loading...

Що нового відбулось у пенсійному забезпеченні багатодітних матерів та матерів інвалідів з дитинства?

30 июля 2015 09:38 | №0 0 2486 0

Норми щодо призначення пенсій на пільгових умовах багатодітним матерям і матерям інвалідів з дитинства врегульовані Прикінцевими положеннями Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Про це повідомляє управління Пенсійного фонду у Малиновському районі Одеси.

З 1 квітня 2015 року, вимоги щодо віку та стажу, які дають право на пенсію на пільгових умовах зазначеним матерям, залишилися незмінними, тобто жінкам, які народили п’ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, та матері інвалідів з дитинства, які виховали їх до цього віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу.

Також надана можливість призначення дострокової пенсії за віком багатодітному батьку, але не раніше ніж за 5 років до досягнення пенсійного віку, та наявності не менше 20 років страхового стажу, але за вибором матері або в разі її відсутності, якщо виховання п’ятьох або більше дітей здійснюється батьком.

Нагадаємо, раніше ми розказували про пільги батькам дітей інвалідів с дитинства.

Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Загрузка