Долина Центр
Самое популярное
Loading...


Чи буде обмежуватись пенсія військовослужбовців?

29 июля 2015 09:15 | №0 0 1274 0

Тимчасово, у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року, особам, яким пенсія призначена відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у період роботи на посадах, що дають право на призначення спеціальних пенсій (народні депутати, державні службовці та прирівняні до них особи, прокурори, судді, яким пенсії призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата»), пенсії, призначені відповідно до цього Закону, не виплачуються.

Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється.

Обмеження не поширюється на пенсії:

  1. інвалідів І та ІІ групи незалежно від причини інвалідності;
  2. інвалідів війни III групи;
  3. учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО;
  4. членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, на яких поширюється дія п.1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Крім того, обмеження щодо виплати пенсії, щомісячного довічного грошового утримання не застосовуються:

  • протягом особливого періоду до військовослужбовців, які проходять військову службу або займають посади державних службовців у Міністерстві оборони України, Збройних силах України, інших військових формуваннях і правоохоронних органах;
  • до військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні.


Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Загрузка