Долина Центр
Самое популярное

Бути чи не бути осучасненню пенсій?

28 сент. 2017 12:48 | №0 0 2448 1

За останні декілька днів на «гарячі лінії» управлінь Пенсійного фонду звернулась велика кількість пенсіонерів, стурбованих питанням очікуваного перерахунку пенсії з 1 жовтня.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний прокоментував дану ситуацію для Урядового порталу.

За його словами, доленосний Закон про пенсійну реформу очікує не тільки 9 мільйонів пенсіонерів, а й вся система Пенсійного фонду. Адже була проведена кропітка підготовча робота, для здійснення перерахунку саме з 1 жовтня. Опрацьовувалось програмне забезпечення, проводились попередні перерахунки, перевірки.

Олексій Зарудний запевнив, що Закон про пенсійну реформу обов'язково буде прийнято в жовтні. Голова Уряду поставив перед Пенсійним фондом України  чітку задачу, у разі прийняття Закону третього жовтня, провести осучаснення пенсій саме у цьому місяці. Для фахівців, хто знається на питаннях здійснення масових перерахунків, зрозуміло, що це дуже не просте завдання. Але йдеться про збільшення пенсій для 9 мільйонів людей, для яких ці виплати чи не єдиний засіб існування.

Проте якщо вирішення питання, тобто прийняття законопроекту, знов затягнеться у часі, то Пенсійний фонд, навіть за величезного бажання і докладання надлюдських зусиль, не зможе перерахувати жовтневі пенсії.

Тому прийняття цього Закону повинно відбутись під грифом «Понад терміново».

Олексій Зарудний зазначає, що до осучаснення пенсій Пенсійний фонд України фінансово готовий. З його слів, на сьогодні надходження до Пенсійного фонду України збільшились понадпланово більш ніж на 14 млрд. Дані кошти акумулювали і як результат, - готові зробити людям перерахунок.

Голова правління Пенсійного фонду України сподівається , що депутатський корпус збереться, консолідується і врешті прийме це доленосне рішення, аби запустити у дію механізм осучаснення пенсій. А Пенсійний фонд України, як сказав прем'єр-міністр, в свою чергу, будемо працювати 24 години на добу!

Головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи,                             Михайлевська Валентина

Комментарии – 1
    Элементы 1—1 из 1.
  • Veronika 02 окт. 2017 21:29

    Флаг вам в руки.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка