Долина Центр
Самое популярное

Роман Оксана Володимирівна: «Пишу молитви та захоплююсь вишивкою»

01 июня 2017 12:03 | №150 0 978 0

Я народилася в с. Ільник Львівської області. Мені 52 роки. Закінчила середньо-освітню школу, а потім ПТУ – 21. Але, на жаль, ще з дитинства я на інвалідній пенсії — стала інвалідом ІІ групи.

Зараз вирощую квіти в вазонах, пишу молитви, вірші, а найбільше полюбляю вишивати. Мої роботи відзначені багатьма нагородами. Вишиті «Молитва за мир і спокій» та «Гімн України» я подарувала нашим бійцям на Сході, щоб підняти їх бойовий дух.

Я активний член Буської районної асоціації інвалідів. Хочу усій Україні показати свої роботи і привітати всіх матерів і бабусь зі святом молитвою, яку склала сама.

Нехай кожен, як і я, не опускає рук, якщо щось в житті іде не так, а знаходить можливість для подальшого розвитку.
 


Молитва
Боже, Ти Творець Світу, молимо Тебе за всіх матерів, за тих, які
щойно отримали цю відповідальність, за тих, які очікують народження дитини, за втомлених і засмучених, за тих, які намагаються поєднати домашні та професійні обов’язки, за тих, що через убогість не можуть прогодувати своїх дітей, за тих, у кого хворі та неповносправні діти, за тих, які самостійно виховують дітей, за тих, що втратили дітей і піклуються про чужих, за тих, кого діти залишили і за тих, бажання яких стати матір’ю так і не здійснилось. Особливо молимо, Тебе Господи, за матерів захисників нашої України, дай їм сили та мужності, оберігай їх від усіх небезпек.
Благослови, Боже, всіх матерів, даруй їм мудрість, любов, віру та надію на многії і благії літа!


Конкурс «А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки! (июнь 2017)»завершен. О его результатах читайте здесь.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка