Долина Центр
Самое популярное


Бойко Віра Яківна: «Із задоволенням співаю українські пісні»

10 мая 2017 13:32 | №150 0 949 0

Мені 75 років. Я живу в селі Бирлівка Вінницької області. Зараз на пенсії. Все життя пропрацювала у колгоспі. Виростила 2 дочок. Зараз в мене також є 7 онуків та 4 правнуки.

На пенсії я вишиваю рушники, кофти, наволочки. Також дуже люблю вирощувати квіти.

Із задоволенням співаю в церковному хорі. Беру активну участь в аматорському фольклорному колективі, який діє при будинку культури. Разом із творчим керівником наш гурт є активним учасником всеукраїнських та регіональних пісенних фестивалів та конкурсів. Тричі наш колектив був на сорочинському ярмарку, де ми займали перші місця. Також були в Криму на фестивалі «Червона калина». Двічі були в Києві на «Фольк-music». У 2016 році нас запросили у Чорноморськ на 10-й Всеукраїнський фестиваль української народної пісні ім. Юрія Штельмаха. Там ми також отримали призове місце. Цього року 14 січня ми виступали з щедрівками та колядками в Києві на Софіївській площі біля центральної ялинки.


Конкурс «А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки! (май 2017)»завершен. О его результатах читайте здесь.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка