Долина Центр
Самое популярное

Довгаль Тамара Іванівна: «Кохаюся у квітах та роблю орігамі»

08 февр. 2017 11:58 | №150 0 1507 1

Я живу в місті Бобровиця, Чернігівської області. Мені 63 роки. Вже давно на пенсії. За професією я майстер-технолог швейного виробництва. Двадцять років пропрацювала у Бобровицькому побуткомбінаті, у взуттєвому цеху.

Я активна та життєрадісна людина. На життєвих дорогах трапляються різні ситуації і обставини, але я ніколи не впадаю у відчай.

Добре готую й люблю приймати гостей.

Не уявляю своє життя без пісні. П’ятнадцять років була учасницею художньої самодіяльності — співала в хорі районного будинку культури. За багато років разом з колективом брала участь у концертах: у Києві (на Співочому полі), Батурині (в рамках Козацького свята), Чернігові і в рідному районі та місті.

Я дуже люблю вирощувати квіти. Стараюся, щоб у мене на подвір'ї від ранньої весни й до пізньої осені буяли квіти. Захоплення квітами прийшло до мене років двадцять тому. Нині моя квіткова колекція дуже велика і різноманітна: 80 сортів ірисів, 150 кущів троянд та багато інших гарних квітів). Усі вони мені до душі, але все ж найбільші мої улюбленці — іриси. Їх цвітіння завжди чекаю з особливим нетерпінням.

На моїх клумбах поруч з квітами є садові статуетки тварин, гніздо з лелеками.

Одного разу я врятувала справжнього лелеку з-під коліс автомобіля. Тепер птах також живе у мене вдома. Я назвала його Бузька.

В зимовий час, коли не треба доглядати за квітами, я займаюсь орігамі. Швидко навчилася премудростям цього мистецтва. Роблю симпатичні кошики, ягоди, лебедів та звірят. В моїй колекції виробів не так багато, бо майже всі їх дарую близьким та знайомим. Так приємно робити подарунки! Нещодавно також стала виготовляти красунь дівчат-україночок, використовуючи для цього старі ляльки.


Конкурс «А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки! (февраль 2017)»завершен. О его результатах читайте здесь.

Комментарии – 1
    Элементы 1—1 из 1.
  • Таня 19 февр. 2017 12:38

    Тамара Іванівна, надзивчайна людина!! Дуже позитивна, добра! У неї золоті руки! Ви б тільки бачили, яка краса в неї в дворі, саду, коли квітує безліч найрізноманітніших квітів! А коли цвітуть іриси - це навіть описати не можна, треба тільки побачити самому! "Корчма у Тамари" - це затишне місце, в якому Тамара Іванівна завжди приймає друзів, гостей! З повагою, сім'я Даруга.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка