Долина Центр
Самое популярное


Шибаєва Ольга Михайлівна: із задоволенням роблю ляльки-мотанки

19 янв. 2017 14:47 | №150 0 981 0

Я живу в селі Сасів, що на Львівщині. 40 років пропрацювала на педагогічній ниві. Зараз на пенсії. Я звикла до активного, насиченого подіями, життя. Збираючись на пенсію, перше, про що подумала — треба зберегти рухову активність, любов до тривалих пішохідних прогулянок. Хвороби, які повсякчас стукаюсь у двері пенсіонера, я проганяю саме активним способом життя.

Є у мене й улюблене хобі — створення ляльки-мотанки. Придбала книжки про це, подивилася в Інтернеті, назбирала безліч клаптів тканини. До речі, коли почала робити ляльки-мотанки, дізналася що їх робили ще за часів Трипільскої культури.

Коли роблю мотанку з вживаної тканини, пригадую як мені було зручно та приємно ходити в цій одежі. А якщо роблю ляльку у подарунок — обов'язково беру клаптик нової тканини. Ляльки-мотанки робляться без голки, лише за допомогою ниток, якими закручуються всі необхідні частинки. А ось деталі одягу інколи зшиваю. Я роблю ляльки-цілительки, які набиваю лікарськими рослинами, ляльку на добрий урожай, для господині дому та багато інших. Мрію зі своїми ляльками взяти участь у тематичних виставках.

Всім раджу створювати подарунки своїми руками, наші українські, і нехай вони стануть альтернативою різним «валентинкам». Упевнена, що хобі — це справжні ліки від нудьги і усіляких хвороб.


Конкурс «А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки! (январь 2017)»завершен. О его результатах читайте здесь.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка