Самое популярное


Буренко Вячеслав Степанович: «Вирізаю скульптури з дерева»

11 янв. 2017 09:50 | №150 0 1347 0

Зараз я на пенсії. Найголовніше для мене — це моя сім'я. Також мені дуже подобається вирізати скульптури з дерева. Люблю писати вірші. Отримую велике задоволення від процесу творчості, відчуваю себе не просто художником полотна чи дерев'яної скульптури, а художником життя.

Я корінний житель Цюрупинська. Після закінчення школи вступив до військового училища. Дуже хотів стати військовим синоптиком. Провчився лише 2,5 роки і училище розформували. У 1960 році вступив до Одеського гідрометеорологічного інституту. В той час мене захоплювала електроніка та автоматика. Займав посади начальника навчальної метеостанції і викладача Херсонського гідрометеорологічного технікуму.

Нагороджений орденом «Знак пошани» за відмінну підготовку спеціалістів та створення навчальної бази, що була визнана кращою в Радянському Союзі серед аналогічних гідрометеорологічних навчальних баз.


Конкурс «А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки! (январь 2017)»завершен. О его результатах читайте здесь.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка