Долина Центр
Самое популярное

Поради по вибору мікрохвильової печі

31 окт. 2016 17:14 | №200 1 909 0

Розумна техніка для нашої кухні робить наш побут комфортніше. Сьогодні ми поговоримо про те, як підібрати мікрохвильові печі в каталозі для швидкого приготування та розігрівання страв.

Розмір і об'єм камери
Вони визначаються кількістю продуктів, які ви готуватимете в мікрохвильовій печі.
Якщо піч вам потрібна тільки для того, щоб зробити гарячий бутерброд, розігріти сніданок, обід або вечерю, і якщо ваша сім'я складається з 1-2 чоловік, вам вистачить невеликої камери 13-19 літрів.

Якщо ви любите приймати великі компанії друзів і родичів, вам, ймовірно, знадобиться мікрохвильова піч більше - на 23 літри.

Печі з камерою на 38 літрів і більше вибирають люди, які збираються в печі не лише розігрівати і розморожувати, а і запікати м'ясо і овочі, готувати запіканки, супи і каші для великої сім'ї, випікати пиріжки.

Поворотний стіл
Більшість сучасних мікрохвильових печей оздоблена круглим столом, що обертається. Він обертається, щоб мікрохвилі рівномірно розподілялися по продукту. Поворотний стіл зазвичай виконаний з міцного скла, кріпиться на спеціальний стержень, що обертається, і лягає на підставку, оснащену маленькими коліщатками. Діаметр поворотного столу залежить від об'єму робочої камери - чим він більший, тим більше діаметру поворотного столу.

Рівень потужності
Потужність мікрохвильової печі - важлива робоча характеристика приладу. Від рівня потужності залежить, наскільки швидко піч зможе приготувати блюдо, розігріти продукт. Чим більше об'єму робочої камери тим більше, як правило, потужність мікрохвильової печі.
У сучасних моделях потужність можна регулювати. У нових моделях може бути до 10 рівнів.

Свої рівні потужності є у грилю і конвекції, проте тут корекція практично недоступна. треба орієнтуватися на вже позначені величини і вибирати відповідні параметри.

Управління
Є три типи управління мікрохвильовою піччю:
-механічний - надійний і простий тип управління. Поверніть дві ручки і піч почне працювати. Одна ручка задає потужність, друга, - час приготування блюда. Цей тип прекрасно підійде для літніх людей або дітей;

- кнопковий. Можливий вибір часу приготування продукту залежно від його ваги. Вибираємо тип продукту і вагу, а іншу роботу зробить мікрохвильова піч. Час вводиться на дисплеї. У пам'яті такої печі зберігається декілька рецептів;

-сенсорний - функції такі ж, як і у кнопкового типу управління. Тільки натиснення відбувається на сенсорній панелі.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Loading...
Загрузка